2014

23.12. 2014  s Erinkou jsme se zúčastnily intenzivky v agility v Radejčínské hale a Janíček má již oficiálně udělen titul MoD1. 
Přejeme všem krásné svátky a Šťastný Nový rok!!
 
15.11.2014 - Janíček oslavil již 5. narozeniny!!
5.11.2014 - Dnes slavíme výročí!! Erinka s námi bydlí již jeden rok, těšíme se na spoustu dalších společných let :)
 
V neděli 2.11. jsme se s Erinkou zúčastnily naší první výstavy a myslím, že celkem úspěšně. Předchozí den, tedy v sobotu jsme vyrazily s naší cvičákovou partou a trenérkou Mončou na výlet do Saského Švýcarska, výlet byl úspěšný, i když trošku delší než byl v plánu. Více v sekcích Výstavy a Výlety.
 
25.10.2014 - Máme za sebou opět spoustu akcí. Druhý víkend v říjnu jsme se zúčastnily s Erinkou víkendové intenzivky agility se Zuzkou Svobodovou v Čebíně a víkend poté jsme se vydaly na naše druhé postupové zkoušky z DD do Horních Počernic, kde jsme složily další zkoušku a to DwD. Také se udála změna v místě našeho stálého trénování a přestěhovaly jsme se k Monice Fantové.
 
12.9.2014 - Erinka dnes podstoupila na Litoměřické klinice vyšetření na luxaci patell s nejlepším výsledkem jaký jsme si mohli přát, tedy LP 0/0, na Erinčině stránce je i doklad o vyšetření. Dále jsem přidala jedno video ze včerejšího agility tréninku.
 
10.9.2014 - Srpnový tábor pozitivní motivace a agility je již za námi, celý tábor jsme si užili a dostali spoustu cenných rad od trenérky Jany. 
                 - První zářijovou sobotu jsme vyrazili s pejsky na výlet vlakem a to na rozhlednu Jedlovou a zříceninu hradu Tolštejn, celý výlet se                         vydařil a provázelo nás krásné, slunečné počasí. Pejsci se vyběhali, ke konci si i zaplavali a zbytek dne prospali.
 
23.7.2014 - Jsou za námi  další DD zkoušky, tentokrát se zúčastnila i Erinka. Oba pejsci mi udělali radost a v takovém horku pracovali, a tak mají oba složenou zkoušku. Yanny MD1 na výborně a Erin F1 taktéž.
 
7.7.2014 - Opět malá aktualizace. S Erinkou jsme se zúčastnili agility tábora ve škole Amonra v Čebíně a víkend poté jsme navázaly agility intenzivkou již u nás v Ústí. Z Erinky sezačíná pomalu stávat agidráček, kterému k dokonalosti chybí akorát kontrola. 
                       
4.6.2014 - Pomalu to začíná vypadat, že každý čtvrtý den v měsíci u nás připadá na webovou aktualizaci - zajímavá náhoda :D
 
Zase malé shrnutí novinek, které se týkají zatím hlavně Janíčka. Zúčastnili jsme se druhých zkoušek v dog dancingu a dopadli jsme nad všechna má očekávání: Yanny přidal do jeho seznamu zkoušek HtM1 a DwD1 a obě navíc na výborně, do titulu MoD1 nám už tedy chybí jen zkouška MD (naše hodnocení v sekci Dog dancing
    
 A aby toho nebylo málo, máme za sebou další zkoušky v agility, doběhli jsme 2 běhy, bohužel žádná splněná zkouška na A2 nepřibyla. Janíček běžel pěkně a i přes horké počasí se snažil pěkně pracovat. V součtech jsme díky malé chybce obsadili 2. místo, původně měl být Yanny první, ale nevadí. Uvidíme, jak se bude dařit dál. 
 
Na konci června se chystáme na trénink k Martině Magnoli Klimešové, tak uvidíme, jak si s námi poradí a 20. července se zúčastníme dog dancingových zkoušek, kde bude konečně i Erinka bojovat o splnění zkoušky.
                       

4.5.2014 - Po dvou měsících opět aktualizace. Erinka má za sebou první hárání, které jsme všichni zvládli v relativním klidu a Janík absolvoval své první agility zkoušky, na první pokus se nám myslím celkem dařilo. Včera jsem se byli podívat na výstavě, aby si Erinka trošku navykala na atmosféru a zvládla to vcelku dobře, byla schopná i moc pěkně cvičit. V květnu se chystáme s Janíčkem na dogdancingové zkoušky a a zkoušky agility, v červnu by mohla Erinka okusit její první výstavu, pokud by se jí dařilo, jako jejím sestřičkám, tak by to bylo skvělé - zatím si vždy odnesly VN1.
                       

4.3.2014 - Za delší dobu neaktualizace se u nás událo dost věcí. Erinka oslavila půl roku svého života, zúčastnili jsme se 2 seminářů. Prvním byl seminář dogdancingu s Vandou Gregorovou a druhým byl seminář o hrách pro psy s Hankou Böhmovou. Z obou seminářů jsme byli nadšení a moc se nám oba líbily.