2015

1.12.2015 Přinášíme zprávy z posledních dvou listopadových víkendů. Předposlední víkend jsme s Erinkou vyrazily zase běhat do Čebína a pokročily v tréninku sbíhané zóny, video je na Erčinině stránce. A poslední víkend jsme jeli s Janíčkem na seminář noseworku k Berounu, moc se nám tam oběma líbilo a určitě budeme v noseworku pokračovat. Při té příležitosti jsem Janíčkovi vytvořila na jeho stránce sekci nosework. 
 
2.11.2015 Tak tu máme další super zprávy - v průběhu října jsme se s Erinkou zúčastnily dalších agility závodů a probojovaly jsme se dokonce až do finále a první listopadový den jsme byly na výstavě v Praze, odkud jsme si k mému překvapení odvezly titul BOS, tedy nejlepší fena v plemeni papillon, moc si cením posudku od irského rozhodčího, který Erince nevytkl jedinou věc a mezi spoustou VD dal CACIBa a BOSe právě nám.  V polovině listopadu oslaví Janíček již šesté narozeniny a poslední listopadový víkend bude patřit jen jemu a to na noseworkovém semináři. 
 
3.10.2015 - Máme tu spoustu novinek, ale vše pěkně popořadě:
  • druhý zářijový víkend jsme se zúčastnily další báječné víkendovky se Zuzankou Svobodovou
  • 28.09. jsme se vypravily s Erčou na naše první agility závody a dopadly jsme přímo skvěle - 3 čisté běhy a před námi jen vyběhaní psi, co více si přát :) 
  • dnes - 3.10. jsme se zúčastnily naší druhé výstavy a opět s úžasným výsledkem :) 

A aby to nevypadalo, že dělá něco jen Erča, tak Janíček trénuje na DD zkoušky, jen nám DwD2 4.10 v Děčíne neotevřeli, takže bohužel, ale určitě se někde objevíme :)

29.8.2015 - Erinka slaví již 2. narozeniny! Přejeme vše nejlepší a hlavně hodně zdraví, aby mohla dále provádět všechny lumpárny, co ji tak baví :)

16.8.2015 jsme se s Erinkou zúčastnily našich prvních agility zkoušek a hned jsme si jednu přivezly, jak jsme si vedly najdete v sekci agility, a také jsme v průběhu prázdnin vyrazili s našimi kamarády na několik zajímavých výletů, více v sekci výlety.
 
21.7.2015 - V sobotu jsme se s Erinkou zúčastnily trochu jiných zkoušek a to zkoušek canisterapeutických. Byla to pro nás obě první zkušenost s těmito zkouškami, nakonec jsme je, ale společně zvládly a Erinka se tímto stala canisterapeutickým psem.
 
9.7.2015 - První červencový týden jsme strávily konečně po dlouhém zkouškovém na táboře agility se Zuzkou Svobodovou v Čebíně. Celý týden bylo hrozné horko, a tak pejsci byli šikovní už jen proto, že v takovém počasí byli schopni vůbec fungovat. Erinka se moc snažila a v mnohém mě zachraňovala. Dostali jsme od Zuzanky spoustu rad a tipů, jak pokračovat, a tak máme opět do zářijové víkendovky spoustu práce. 
 
16.5.2015 - Delší dobu jsme neaktualizovali, ale to neznamená, že se flákáme. S Erčou chodíme na intenzivky a tréninky agility, kde pilně trénujeme a brzy snad již vyrazíme i na naše první "velké" závody. S Janíkem i Erinkou trénujeme dog dancing, kde se nám s Erčou dostavil další úspěch a to v podobě složené zkoušky MD 2, Janík zkoušel své štěstí 2x na zkoušce HtM2 ale v obou případech se nám nedařilo a zkoušku jsme nesložili, počkáme na změnu řádu a třeba to pro nás bude jednodušší :)
 
22.3.2015 - Tento víkend jsme s Erinkou prožily ve skvělé společnosti na víkendovém tréninku agility se Zuzkou Svobodovou. Jako všechny Čebínské akce byla i tato na 1. Již se těšíme na další :) V Erinčině sekci je i video z našeho snažení.
 
08.03.2015 - V únoru jsem se s Erinkou a Janíkem zúčastnila dalších DD zkoušek, tentokrát v Jenštejně. Erinka si splnila poslední chybějící zkoušku k titulu MoD1 a Janíček si zkusil nanečisto zkoušku HtM2. Byl to skvělý víkend, který jsme strávili návštěvami po Praze. 
Významnější novinkou však je to, že Janíček byl na vyšetření srdce u pana MVDr. Najmana a byl shledán ZDRAVÝM! 
 
01.02.2015 - Včera jsme se s Erinkou zúčastnily dalších dog dancingových zkoušek. Erinka se moc snažila a obě zkoušky, jak MD, tak HtM se nám povedly. MD se nám podařilo i složit na výborně, v HtM jsem si bohužel nevšimla, že Erinka nešla při chůzi v heel pozici, a tak pro nás tato zkouška znamenala diskvalifikaci. Příště se snad bude dařit lépe a poslední chybějící zkoušku také splníme :)