Výlety 

Léto u vody 

Léto je v plném proudu a my si ho užíváme, jak nejlíp umíme. S pejsky trávíme najčastěji čas u vody. Jany si koupání jako vždy užívá a postupně se vodním maniakem stává i Erča. 
 

  

  

 

  

Výlet z Větruše přes Vaňovské vodopády, pohádkový les do Dolních Zálezel - 10.7.2015

Ačkoliv jsme se chtěly se Sylvou jen projít, tak se nám to úplně nezdařilo a z procházky se stal kratší výlet, ale za to výlet, který se moc povedl. Pejskové se vyřádili a myslím, že jsme byli všichni příjemně unaveni. Více fotografií ZDE
 

  

 

 

Zimní procházky

Když nám v Ústí napadne sníh, tak je to pro nás v posledních letech něco jako svátek, a tak s námi na procházky chodil i foťák, abychom měli na těch pár sněhových dní nějakou památku. Oba pejsci jsou ze sněhu nadšení a loví koule ve sněhu, jediné co jim pohyb trošku ztrpčuje jsou sněhové kuličky, které se jim tvoří na chlupech, ale i to se dá kvůli srandě ve sněhu prý přežít.
 

 

 

 

Listopadový výlet do skal v Saském Švýcarsku

První listopadový den jsme měly naplánovaný malý 10 km výlet do skal v nedalekém Sasku. A i přes "menší" bloudění, díky kterému jsme šplhaly do vysokých schodů abychom pak mohly přes Heilige Stiege zase zpět do Schmilky jsme si výlet užily. Ač jsme místo 10 kilometrů ušly zhruba 16, výlet se nám moc líbil a cesta při měsíčku s baterkou na telefonu, byla jeden velký adrenalin. Už se těšíme na příště :)
 

 

Podzim 2014

Když vyjde počasí, tak jsou podzimní procházky jendy z nejhezčích jaké mohou být, a tak ani na podzim nezahálíme a když čas vyjde, tak s přáteli vyrážíme do přírody.
 

  

 

Procházky a výlety - léto 2014

Tak jako u vodafonu patří léto keckám, tak u nás patří léto vodě. Nejprve byl vodouch pouze Yanny, ovšem závistivce Erince to nedalo a plavat se taktéž naučila. Všechny naše letní procházky musely vždy vést okolo vody, alespoň potoku, kde by se mohl Janíček svlažit. Ať už jsme byli na procházce u nás na Střížovickém vrchu, nebo někde trochu dál, vždy jsme si to naplno užili. A to je hlavní!!

  

    

  

  

     

 

 

Procházky a výlety leden - duben 2014

Bez procházek a výletů by to byla jednoduše nuda, a tak neustále chodíme poznávat pro Erinku nová místa. Kromě procházek na místa známá jsme se vydali na Komáří vížku z Adolfova a zpět a také na procházku podél Bobří soutěsky. Janys si užíval prvního plavání a Erinka také vodu okusila, zatím tedy neplave, ale časem určitě také přijde na to jaká to je zábava.

 

 

 

Novoroční pochod na Blansko - 1.1.2014

V kondici potřebují být nejen pejsci, ale i my, a tak pravidelně vyrážíme na kratší či delší výlety. Tentokrát jsme vyrazili na zříceninu Blansko, pochod uspořádaný svazem turistů. Sraz jsme měli domluvený na Doběticích odkud jsme přes Žežice, Ryjice vyšplhali až na samotné Blansko. Po vytvoření společné fotografie se nás pár statečných vydalo stejnou cestou zpět. 

Procházky a výlety - prosinec 2013

Jeden by řekl, že v prosinci si již budeme užívat sněhových radovánek, leč se tak neděje a vypadá to spíše, že se k nám chystá jaro. Erinka s námi statečně absolvuje všechny akce a pokud již nemůže, má připravené apartmá na zádech v batohu. Je rychlejší a rychlejší a nebojácnější, super psím kamarádem je prý dobrman Izzy. Janík si na výletech užívá hlavně slídění a volného pohybu, který tak strašně moc miluje, zbývají mu také volné chvilky na válení se v bahně a občas i listí :D. 

  

  

  

Podzimní procházky  - listopad 2013

Erinka již skvěle zapadla do smečky a tak s námi vyráží na společné procházky. Oba, jak Yanny, tak Erin si procházky velmi užívají a jsou ve svém živlu.

  

  

  


 

Milešovka v noci - Memoriál Hanky Vocáskové - 48. ročník - 01.11.2013

Již 48. ročník, pro nás však první. Nevím, kde se vzalo takové bláznivé rozhodnutí se pochodu zúčastnit, ale rozhodně nelituji. Vyrazili jsme chvíli po druhé hodině odpolední směr centrum, Větruše a poté lesními cestami až k samotnému vrcholu. Cesta pro nás netrénované byla náročná, ale zvládli jsme jí, a i přes kratší bloudění jsme pochod zdárně dokončili. Místo psaných 25 km jsme ušli zhruba 30, to by, ale nebyla ta správná sranda. Velká pochvala patří Janíkovi, který byl naprostý bourák skoro celou cestu táhnul, evidentně je v lepší fyzické kondici než panička.